KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser 9772092
nr 977 2092
Skisser
2 st, Ulrik Samuelsson, Landskap, bladets mått: 33 x 41, 1956
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 augusti 2015
kl 18:09:20
29/8 11:03:25